We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

Predaj budovy pri centre NOVÁ BAŇA vhodná ako penzión, ubytovanie

Internal ID: 31032022
Street: Štúrova
City/Town: Nová Baňa
District: Žarnovica
County: Banskobystrický kraj
Category: Objects
Type: Sale
Object type: Hotels and pensions
249 900 €

Property description

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú samostatnú budovu hneď pri centre Novej Bane, prístupnu priamo z hlavnej ulice.

Budova bola skolaudovaná v roku 2003, následne v roku 2020 zrekonštruovaná a dispozične prispôsobená na nové prevádzky. Momentálne na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory s výkladmi priamo do ulice, kancelárie, WC, kúpeľne, sklady a na prvom poschodí sa nachádzajú už vybudované a zariadené nové, zariadené a nepoužívané samostatné ubytovacie jednotky s posteľami so sociálnymi zariadeniami, kúpeľňami a kuchynkami.

Dispozične sa dá jednoduchou stavebnou úpravou prispôsobiť aj prízemie na ubytovanie,služby. Celkovo by tak mohlo vzniknúť v objekte spolu minimálne 30 postelí. 

Dispozícia je následovná:

prízemie: vstupná presklená hala, sociálne zariadenia, kancelárie, obchodné priestory, sklady, miestnosť pre upratovačku. Výmera prízemia je 274 m2.

prvé poschodie: galéria, 5x samostatná jednotka s posteľami, kuchynky, wc, kúpeľne, kotoľňa. Výmera prvého poschodia je 218 m2.

Výmera objektu je celkovo 492 m2.

Budova je pripojená na všetky IS, ústredné vykurovanie plynovým kotlom, vlastná kotolňa, v objekte je taktiež požiarný vodovod a pozemok má výmeru až 816 m2, vlastné vyhradené parkovanie pre viac vozidiel za bránou na D.O. a pred objektom.

Mesačné náklady na energie 460€ (odber plynu 300,-EUR, elektrina 130,-EUR, odber vody 30,-EUR). Budova je zaujimavá aj ako investícia, pri plnej obsadenosti nájomcami sa návratnosť pri prenájme predpokladaná 6-8 rokov. Bližšie informácie a znalecký posudok k dispozícii pre konkretného záujemcu. Obhliadky kedykoľvek aj cez víkendy.

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
reconstructed
Total area:
500 m2/month
Usable area:
500 m2
Thermal insulation:
yes
Bathroom:
yes
Number of floors:
2
Elevator:
no
Air condition:
yes
Electric voltage:
230/400V
Parking:
private
Water:
public water-supply
Furnishing:
furnished
System connection:
yes
Sewer connection:
yes
:
yes
Heating:
own - natural gas

Mortgage Calculator

Show on map

Broker

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

broker

  • Slovensky
  • English
  • narks

We will be happy to advise you