We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

Kancelária o výmere 19 m2, kuchynka, zázemie, dobrá lokalita a parking

Internal ID: JB190123
Street: Rožňavska
City/Town: Bratislava-Nové Mesto
District: Bratislava III
County: Bratislavský kraj
Category: Premises
Type: Rent
Premises type: Offices
250 €/month

Property description

Ponúkame na prenájom 1 x kanceláriu o výmere 18 m2 vo výbornej lokalite na začiatku Rožnavskej ul. v modernej 4 podlažnej budove. Predmetná kancelária sa nachádza na 3.podlaží s výťahom (úplný bezbariérový prístup), kde sa nachádza len pár kancelárii. K dispozícii je na poschodí vybavená samostatná kuchyňa, dámske a pánske wc, sprcha. Kancelárie sú vybavené klimatizáciou, vonkajšími hliníkovými žalúziami, rekuperáciou. Pripojenie na internet cez opto kábel. Výborná lokalita a parkovanie, prístup MHD. V blízkosti Fresh market, klientské centrum, R1 centrum. Cena prenájmu je  spolu so zálohovými platbami za energie v celkovej výške 290,-EUR/mesačne bez DPH. Parkovanie pri objekte (nie vyhradené).

Features

Status:
active
Ownership:
business
Type:
new Building
Total area:
18 m2/month
Usable area:
18 m2
Air condition:
yes
Parking:
public
System connection:
yes
Internet:
yes - cable

Show on map

Broker

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

broker

  • Slovensky
  • English
  • narks

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať. Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

We will be happy to advise you