We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

REZERVOVANÝ!!! 3 izbový tehlový byt v super lokalite Ružinova - Tokajícka ul.

Internal ID: JB230823
Street: Tokajícka
City/Town: Bratislava-Ružinov
District: Bratislava II
County: Bratislavský kraj
Category: Apartments
Type: Sale
Apartment type: Two bedroom apartment
199 500 €

Property description

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite na začiatku Ružinova na Tokajíckej ul. Byt sa nachádza na 2.poschodí v 3 podlažnom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Výmera bytu je spolu 67 m2 ( 61,1 m2 byt, 4,03 m2 priestranná samostatná murovaná pivnica, 1,87 m2 balkón). Byt je po  rekonštrukcii z roku cca. 2000, bola čiastočne menená elektrina a to v kuchyni, kúpeľni, WC a chodbe, bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, 5-komorové plastové okná, 2 x roll dor skrine. V byte sú taktiež renovované drevené parkety. Byt je orientovaný na dve svetové strany, (1 izba a kuchyňa na severovýchod s výhľadom na materské škôlky a 2 izby na juhozápad s výhľadom na futbalové ihrisko), balkón je situovaný z obývacej izby. Kuchyňa je samostatná, kúpeľňa s vaňou, wc samostatné. K bytu patrí priestranná murovaná pivnica o výmere 4 m2 a spoločné miestnosti s bezpečnostnými dverami na odkladanie napríklad bicyklov, kočíkov. Nájomné správcovskej spoločnosti je vo výške 170,-EUR pre 3 osoby. Bytový dom bol nedávno kompletne zrekonštruovaný, zateplený s novou fasádou, vrátane rozvodov stúpačiek, kanalizácie, elektriny, plynu a spoločných priestorov, pivníc, vstupných dverí, el. vrátnikov. V bytovom dome je len 11 bytov. V blízkosti je Štrkovecké jazero, univerzitná nemocnica, MHD (električky, autobusy), detské ihriská. Byt je bez tiarch, kúpou voľný.

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
partly re-made
Total area:
67 m2/month
Usable area:
67 m2
Floor:
2
Number of floors:
3
:
3
Balcony area:
2 m2
Balcony:
yes - 1
Bathroom:
bath
Number of bathrooms:
1
Elevator:
no
Cable TV:
yes
System connection:
yes
Built from:
brick
:
yes
Heating:
central
Array:
yes
Array:
4 m2

Show on map

Broker

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

broker

  • Slovensky
  • English
  • narks

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať. Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

We will be happy to advise you