Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kancelária o výmere 16 m2, kuchynka, zázemie, dobrá lokalita a parking

Interné ID: JB190123
Ulica: Rožňavska
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Okres: Bratislava III
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ priestoru: Kancelárie
12,50 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 1 x kanceláriu o výmere 16 m2 vo výbornej lokalite na začiatku Rožnavskej ul. v modernej 4 podlažnej budove. Predmetná kancelária sa nachádza na 3.podlaží s výťahom (úplný bezbariérový prístup), kde sa nachádza len pár kancelárii. K dispozícii je na poschodí vybavená samostatná kuchyňa, dámske a pánske wc, sprcha. Kancelárie sú vybavené klimatizáciou, vonkajšími hliníkovými žalúziami, rekuperáciou. Pripojenie na internet cez opto kábel. Výborná lokalita a parkovanie, prístup MHD. V blízkosti Fresh market, klientské centrum. Cena prenájmu je 150,-EUR/m2/rok + 40,- EUR mesačne energie a náklady. Mesačný prenájom spolu so zálohovými platbami za energie je vo výške 240,-EUR. Parkovanie pri objekte (nie vyhradené).

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
16 m2
Úžitková plocha:
16 m2
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
verejné
Inžinierske siete:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod

Pozrieť na mape

Maklér

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať. Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

Radi Vám poradíme