Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Budova obchodu, služieb, gastro priamo na hraničnom priechode BERG

Interné ID: JB230606
Ulica: Viedenska cesta
Obec: Bratislava-Petržalka
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
0 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu obchodu, služieb, gastro priamo na hraničnom priechode Berg. Budova bola novo postavená a skolaudovaná v roku 2021 (z pôvodnej budovy zostali len dve steny) vrátane nových izolácii, zateplenia, obkladov, priečok, podlaží, strechy atď. Skladá sa z dvoch podlaží s celkovou ÚP 450 m2 (prízemie 215 m2, poschodie 235 m2), má vchody z dvoch strán, bezbariérové prístupy. Prízemie s poschodím je prepojené štýlovým točitým interiérovým schodiskom, na podlahách sú koberece a keramická dlažba, stropy a priečky sú z SDK, stropné svietidlá, zabezpečovací systém, elektrické sklenené dvojkrídlové vstupné dvere. Na každom podlaží sú pánske a dámske toalety, kuchynky, miestnosť pre zamestnancov atď. Súčasťou predaja je pozemok o výmere takmer 600 m2 pod budovou a vlastným parkoviskom. Budova je pripojená na všetky IS. Voľná ihneď. Viac info, pôdorysy, rez budovy konkrétnemu záujmecovi na vyžiadanie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
450 m2
Úžitková plocha:
450 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
2
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
čiastočne
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať. Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

Radi Vám poradíme