Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom, všetky IS na pozemku

Interné ID: BJ240424
Ulica: Orešianková
Obec: Bratislava-Záhorská Bystrica
Okres: Bratislava IV
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
470 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný a ideálny stavebný pozemok pre nový rodinný dom na začiatku Záhorskej Bystrice v projekte Orešianky. Predmetný pozemok má výmeru 485 m2, šírku 23 m. Ide o rožný pozemok s možnosťou vstupu z dvoch strán verejnej komunikácie. V lokalite sú novovybudované komunikácie, chodníky, verejné osvetlenie. Na pozemku sú všetky IS (elektrina, voda, kanalizácia, optokábel pre interent) a je výborne orientovaný tj záhrada s terasou na slnečnú južnú stranu a vstup do domu, garáž technické miestnosti na sever. V rámci lokality sa nachádza konkretný pozemok vyššie a ďalej od hlavnej komunikácie, s výhľadom na Kobylu. Zastavanosť 25 %, dve podlažia (jedno ustúpené 50 % z prízemia). Možnosť postaviť RD prízemie ZP 121 m2 + prvé poschodie 121 m2 ( z toho 60 m2 ustúpene podlažie napr.terasa) spolu s terasou až 240 m2. Dobré dopravné spojenie vrátane dvoch liniek MHD smer centrum pod Most SNP za 20 min. Cena 470,-EUR/m2. Cena 227.950,-EUR. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
485 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Šírka pozemku:
23 m
Dĺžka pozemku:
21 m
Celková plocha:
485 m2
Orientácia:
juhozápad
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno
Káblová TV:
áno
Optická sieť:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Jaroslav Baričič

Jaroslav Baričič

maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať. Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

Radi Vám poradíme